2023-2024 IKASTURTEKO IRAKASLEAK

PROFESORADO DEL CURSO 2023-2024

Zuzendaritza taldea:

Zuzendaria / Directora: Pili Anuncibay: zuzendari@belaskoenea.net

Ikasketaburua / Jefa de estudios: Arantxa Aizpitarte: ikasketaburu@belaskoenea.net

Idazkaria / Secretaria: Cristina Matamoros: idazkari@belaskoenea.net

Jangelako arduraduna / Responsable de comedor: Naroa Legorburu: jangela@belaskoenea.net

AKA / EGA Adimistracion / Gestión Económica Mertxe Sanchez: belaskoenea@gmail.com

 

Lehen Hezkuntzako tutoreak / Tutores de Primaria:

1: Liber Etxeberria: liberetxeberria@belaskoenea.net

2.A: Itziar Portugal: itziarportugal@belaskoenea.net

2.B: Iñigo Sagarzazu: inigosagarzazu@belaskoenea.net

Aitor Irastorza: aitorirastorza@belaskoenea.net

3.A: Ascen Arman: ascenarman@belaskoenea.net

3.B: Marian Rodriguez: marian2z@belaskoenea.net

4.A: Marijo Ruiz: marijo2z@belaskoenea.net

        Josune Navarro: josunenavarro@belaskoenea.net

4.B: Maria Gonzalez: mariagonzalez@belaskoenea.net

5.A: Maitane Rascon: maitanerascon@belaskoenea.net

5.B: Gema Plaza: gemaplaza@belaskoenea.net

6.A: Leire Martin: leiremartin@belaskoenea.net

6.B: Idoia Zubeldia: idoiazubeldia@belaskoenea.net

        Naroa Zamorano: naroazamorano@belaskoenea.net

 

Haur Hezkuntzako tutoreak / Tutores de Infantil

2 URTE: Nerea Frias: nereafrias@belaskoenea.net

3 URTE A: Marta Irurzun: martairurzunhh@belaskoenea.net

3 URTE B: Jon Beloki: jonhh@belaskoenea.net

4 URTE: Mertxe Rodriguez: mertxehh@belaskoenea.net

5 URTE A: Mailo Tellechea: mailotellechea@belaskoenea.net

5 URTE B:  Rosi Fernandez: rosihh@belaskoenea.net

 

Espezialistak / Especialistas

Ingelesa / Inglés:  Maitena Illarramendi: maitenaillarramendi@belaskoenea.net

                Maria Larrañaga: marialarrañaga@belaskoenea.net

                Araitz Gonzalez: araitzgonzalez@belaskoenea.net

Musika: Rocio Sanchez: rociosanchez@belaskoenea.net

Heziketa Fisikoa / Educación física: Martin Aranegi: martinaranegi@belaskoenea.net

                                                              Edu Lopez: edulopez@belaskoenea.net

Erlijio katolikoa/ Religión católica:  Alvaro Behobide: alvarobehobide@belaskoenea.net

Pedagogia Terapeutikoa / Pedagogia Terapeutica: Maite Lopez: maitelopez@belaskoenea.net

                                                                                     Madalen Otaño: madalen@belaskoenea.net

                                                                                     Ana Cintas: anacintas@belaskoenea.net

Logopeda: Josune Navarro: josunenavarro@belaskoenea.net

Hezitzaileak / Educadoras  Koro Velasko: korohezitzailea@belaskoenea.net

                                              Arantxa Errasti: arantxahezitzailea@belaskoenea.net

                                              Eider Aramburu: eiderhezitzailea@belaskoenea.net